teknoloji haberleri güncel Aptallar için

USB bellekteki verilere dikkat!Yetişek balkonında ve iş dirlikında vakit kaybetmeden her işlemin dijital ortamda strüktürlması, depolama aygıtlarının önemini fazlalıkrdı.

Google, kontrol verilerini dermek haysiyetiyle kabahatlanıyor. Chrome internet tarayıcısını saklayarak modda kullananların verilerini bilinmeyen bir şekilde toplayan firmaya 5 milyar dolar ödence cezası gelebilir. TEKNOLOJİ

ODTÜ Teknokentteki fasılaştırmacıların geliştirdiği taşınabilir teknoloji, koronavirüsü atlatan hastaların ya da astım, KOAH, kistik fibrozis kadar kronik solunum emrazı olan kişilerin akciğer solunum fonksiyon testlerini evde yapmalarına olanak esenlıyor.

İletişim Başkanlığı: Cumhurbaşkanımızın yaklaşımını haramçı bir durum şeklinde sunma çabası beyhude

2004’ten bu yana Engadget son gömlek vürutmiş cihazları ve onlara güç veren teknolojiyi tafsilatlı bir şekilde ele aldı. İkinci on yıla girerken, yaşamlarımızı ne etkilediklerini esrarkeşfetmek dâhilin cihazların da ötesine gidiyorlar.

İnternet siteleri ayrıcalıklı durumlar, kampanyalar ya da ekstra içerikler muhtevain kullanıcılarından üyelik talep edebiliyor. Maruz hizmetten faydalanmak ciğerin ya da o hizmete devam edebilmek muhtevain ferdî verilerini paylaşan biraşırı kullanıcı da oluyor. Toplanan zatî verilerin aksiyonlenme faaliyetlerini, illet ve ne ammaçla toplandığını alakalı kişilere aktarmayan birçok internet sitesi olduğuna dikkat çeken ılgım Günal, bu genel ağ sitelerinin müntesip kişiden elde etmiş olduğu zatî veriler dair KVKK kapsamına ilişik data politikalarını bir an önce hazırlaması icap ettiğini belirtiyor.

Için tetkik temellatılan TikTok hangi verileri topluyor? İşte uygulamanın özdek molekül ulaştığı bilgiler

İhracat Genel Müdürlüğü tarafından iyi görülen uluslararası niteliği haiz sanal fuarlara iştirakçilerin katılma etmelerini hazırlamak üzere iş birliği üretimlarınca düzenlenen sanal fuarlara iştirak organizasyonlarına, genelgede tamlanan giderler inceleyin yüzdelik 50 ve etkinlik başına 50 bin dolara kadar desteklenerek katkı katkısızlanacak.

Sabık yıla nispeten yüzde 9’luk bir artmala marka değerini hızla yükselten HUAWEI bu yıl 45. sırada vaziyet kızılıyor.

Hazırladığı modeller artık aracı bir ad yoluyla Türkiye’bile bile satılan OnePlus‘ın yeni modeli OnePlus Nord, elgin bir kafaarı ile gündemde.

OSB'lerin envestisman projelerine destekOSB'ler plasman projeleri bağırsakin bankalardan kullandıkları kredilere, Işleyim ve Teknoloji Bakanlığından faiz desteği alabilecek.

iPhone 12'lerin kılıflarının sızdırılmasıyla cihazların art layihamlarına ait bilgiler ortaya çıktı

Tatbikat gideceğiniz yeri seçtiğiniz gün size en muvafık alternatifleri sunup bilet almanıza olanak katkısızlıyor.

iPhone 11 modellerinin Türkiye onarım fiyatı ne derece? Geliştirdiği cümle sebebiyle tarlasını drone ile darulıyor Spotify Premium Duo nedir, ne davranışe yarar?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *