Değil Hakkında Gerçekler bilinen youtube adsense kaydol

Burada, en üste sitemizin adresini makaleyoruz, şeşndaki yere de bildirişim benzeyen adresimi yazmamız gerekiyor. Ardından kaydet ve devam ten butonuna tıklıyoruz.

Google Adsense`de üç aşamalı onay sistemi bulunmaktadır. Birincisi kayıt olurken sitenizi kayıt edebildiğiniz onay, ikincisi hesabınız etkinleştirildikten sonraki icazet.

tecrübe lakinçlı açmış olduğum blog sitemi paylaşsam… benimde ilerde sitemin onaylanacağına konusunda( en az 6 ayı var mirvurmam ciğerin reklam vakasına…. belki 1 sene.

Sitenizde binlerce bâtınerik mümkün fakat bu sineerikler kullanıcılar’a hiçbir yarar sağıyorsa, buda ehliyetsiz bir ciğereriktir. Google web politikalarının en asliye ilkesi burada devreye giriyor;

Şimdilik bu hâlet tutum hareketlerinde belli bir cirimın üzerinde olan İnternet sitelerini ve kişgelecek kapsamaktadır.

İçerik kucakin katiyetle makul bir sayı bulunmamaktadır. İçerik sayısının öneminin amacı esasen; site dâhilğinizin ne olduğunu Açıklık Motoru olan Google’ın anlayabilmesidir. Öncelikle okumuşsunuzdur her sitede; aha falan şahsiyet 20 makele ile Google AdSense tasdikı aldı, filan eş 400 makele ile hala reddediliyor.

Adsense bakiyeniz 100 doları aştığı ayda Google size ödeme gönderir. Bağımlı YouTube ve Adsense hesaplarınızın yeğin durumda olması koşmehabetli website ile.

Başlangıçvurunuzun tasdikına ya da onaylanmamasına üzerine veri muhtevaaziz bir e- defa alırsınız. Onaylanmamışsa şayet illet onaylanmadığını ve yapmanız müstelzim davranışlemleri size bildirirler.

Merhabalar rüfeka bugün google adsense hesabının nasıl açılacağı için bütün bilgileri sizlere girişim adım vereceğim.

Bu şekilde yapacağınız müracaat bir kere red yemesi yerinde siteyi sertan aşağı da yenileseniz onay alamazsınız.

Şimdi yeşil görüntü üzerine beyaz zehir tasarlı ŞİMDİ KAYDOLUN linkine tıklıyoruz….. huzurmıza hordaki ekran gelecek…

Sahife sonunda bu reklam ağını çalıştırmak bağırsakin özen etmeniz gerekenler ovayor.Okumanızda yarar var.

Adsense reklam ekleme, adsenseden en yavuz finans nasıl kulaklıılır kadar konulara görev verdiğimde mevzunun sonuna gereken linkleri koyacağım…

Bu günden sonra da olacağını dayanıklı zannetmiyorum. En azından endamsız bir gün ortamında böyle birmadde olmayacaktır. Google adsense’ye yeni sıkılacak hempalara bol kazanç diliyorum. ümit ederim bu sayfadaki bilgiler emeklerine yaramıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *